Doküman Yönetimi

Doküman Yönetimi

Doxis4 - Bilginin geri dönüşü

Doxis4

Doxis4 iECM-Suite'un modüler yapısı Capturing (Yakalama), elektronik arşivleme, belge yönetimi (DMS), dijital kayıtlar, işbirliği ve görev ve Business Process Management'i (İş Süreci Yönetimi) servis odaklı, tek tip bir Enterprise-Content-Management (Kurumsal İçerik Yönetimi) platformunda bir araya getirmektedir. Doxis4 ile tüm bilgiler, şirket genelinde ve tüm merkezler arası, kaynak ve biçimden bağımsız olarak toplanabilir, yönetilebilir, düzenlenebilir, kontrol edilebilir, (revizyon bakımından güvenli bir şekilde) saklanabilir ve her zaman yeniden yayınlanabilir. Doxis4, fonksiyonları ve bilgileri yedeklilik olmadan sunarak dikey ve belge tabanlı olan bilgi sistemlerinin oluşturduğu kısıtlamaların üstesinden gelmektedir. Daha derinlemesine bir entegrasyon için açık bir API mimarisi, Doxis4'ün her türlü iş uygulamasına (ERP, CRM, HR vs.) entegre edilmesini sağlar.

Uzmanlar, bir şirketteki verilerin % 80'inin yapılandırılmamış olduğunu tahmin etmektedir. ECM bu verileri toplar ve bu şekilde tüm bilgilerin ve belgelerin şirketin tamamında verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Hızlı ve kolay bilgi erişimi, değerli iş zamanından % 30'a kadar tasarruf sağlamaktadır. Bunun yanı sıra iş akışlarının otomatik hale getirilmesi ve mevcut sistemlerde entegre edilmiş bilgi sunumu, verimliliği önemli ölçüde arttırmaktadır. Otomatik hale getirilen süreçler, kalite standartlarının yerine getirilmesini ve yasal ve düzenleyici kurallara uyulmasını sağlar. Geleceğe doğru istikrarlı bir yaklaşım sadece bilgileri yalnızca yönetmek yerine, onları kullanan kişilerle mümkündür. Günümüzde bilgi teknolojisi bu "Return On Information" (ROI) (Bilgi Geri Dönüşü) işlevini sunmalıdır ve Doxis4 ile bu imkana sahipsiniz.

Doxis4 iECM-Suite elektronik arşivlemeden, belge yönetimine,e-dosyalardan Business Process Management'a (BPM) uzanan eksiksiz bir Enterprise Content Management sistemini, tek tip bir teknoloji platformunda sunmaktadır. En çok bilinen uygulama alanları arasında elektronik arşivleme ve belge yönetimi, sözleşme ve personel dosyaları çözümleri ve otomatik posta kutusu ile gelen fatura işlemleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra çok sayıda başka ECM çözümü sunmaktayız; bunlarla ilgili ayrıntılı bilgileri Ürünler & Çözümler kısımlarında bulabilirsiniz. Doxis4, bir şirket platformu olarak kullanılır ve departman çözümlerinin ötesinde etkilidir. Böylece Doxis4 ile departman sınırlarının ve şirket merkezlerinin ötesinde evrak bakımından yoğun iş süreçleri yürütülebilir ve belge düzenleme ve işleme için gerekli olan tüm bilgiler sunulabilir.

Mobirise
Mobirise

Elektronik Arşivleme

Revizyon bakımından güvenli ve kanunlar uyarınca arşivleme, bellek sistemi yönetimi, sanallaştırma, ILM.

Mobirise

Elektronik kayıtlar

Üniversal kayıt çözümü, bilgi kokpiti, dinamik klasörler, dosya modelleri, personel dosyaları, sözleşme kayıtları, müşteri kayıtları ve çok daha fazlası.

Mobirise

İş süreçleri/BPM

Elektronik işleme, gruplar ve bireysel çalışanlar için çalışma kutuları, karmaşık iş akışları, ad-hoc iş akışları.

Mobirise

Belge Yönetimi

"Canlı" belgelerin yönetimi ve düzenlenmesi, ekip içerisinde işbirliği (Collaboration), versiyonlama, açıklamalar.

Mobirise

Gelen haberleşme işlemleri

Mektup, faks, e-posta, özel çözümler için otomatik haberleşme işlemleri, örn. fatura işleme.

Mobirise

Entegrasyon

Microsoft Office ve SharePoint için ECM, SAP, MS Dynamics NAV ve AX, istenen sistem ortamlarına entegrasyon için üniversal arabirim.

Adres

Kozyatağı Mah. Hüseyin Çelik Sok. Nail Engin İş.Mrk. No: 7 / 5
34742 KADIKÖY / İSTANBUL