İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Global Çözümler, Yerel Hizmet

Dijital dönüşümünüzü sağlamak için ulusları arası kabul görmüş ve kendi sektörlerinin lideri olan ürünler ile çalışıyoruz.

Demand Solutions

Tedarik zinciri uzmanları ile 30 yılı aşan bir çalışma tecrübesi bulunan Demand Solutions, 75’den fazla ülkede yer alan müşterileri ile birlikte, en iyi uygulamaları ve gerçek dünya iş gereksinimlerini yazılımlarına dahil etmiştir. Entegre İş Planlama’nın stratejik düzeyden işletilmesine dek tüm aşamalarını takip eden geniş ürün ve modüllere sahiptir.

* 1985 de kuruldu
* Genel Merkezi St. Louis,ABD
* Dünyada 140’dan fazla temsilcisi mevcut
* Türkiye'de DST tarafından temsil edilmektedir
* 79 ülkede 3,000 den fazla müşteri
* 10,000’den fazla kullanıcı
* %97.3 müşteri memnuniyeti 
* Çözümler Türkçe dahil 11 dilde çalışmaktadır 

Demand Solutions kullanarak hem iş süreçlerinizi planlalayın hem de anlık sorunları çözün.

Talep Optimizasyonu - Tüm kanallardaki talebi hissedin, müşteri seviyesinde plan yaparken promosyonları ve yeni ürünleri dikkate alın.
Tedarik Optimizasyonu - Tedarik yönetimini ağınıza uygularken, termin süresini tahmin edin, stokları dengeleyin ve müşteri siparişlerini dinamik olarak doldurun.
Üretim Optimizasyonu - Ulaşılabilir üretim planları oluşturun ve maliyetleri düşürürken müşterileri mutlu tutan optimize edilmiş atelye programlarına dönüştürün.
IBP/S&OP - 10 yıllık bir stratejik vizyon oluşturun ve daha sonra hedefinize ulaşmak için senaryo planlamasını kullanın

Mobirise

SER GROUP

SER 30 yıldır, Enterprise Content Management (Kurumsal İçerik Yönetimi) yazılımlarının (ECM) geliştirilmesi konusunda standartları belirlemektedir. Kullanıcı dostu belge yönetimi ile evrak bakımından yoğun iş süreçlerini daha verimli, daha etkili ve daha ekonomik bir hale getiriyoruz. 2.000'ün üstünde başarılı proje ve 1 milyon'dan fazla kullanıcı, başarımızın kanıtıdır. Güncel olarak yayınlanan bilançolara göre SER; ciro, brüt kazanç, faaliyet geliri ve çalışan sayısı bakımından Alman ECM yazılımı üreticileri arasında 1. sırada yer almaktadır. SER 550'ün üzerinde çalışan ve Avrupa çapında mevcut olan bir ağ ile müşterilerine kişisel danışmanlık ve destek hizmetlerinin yanı sıra uygulama hizmeti ve uzun süreli bakım sunmaktadır.

* 30 yıllık birikimle gelen yetkinlik 
* 550 çalışanın becerisi 
* 2.000'ün üstünde projeden gelen deneyim 
* 1 milyondan fazla mutlu kullanıcı
* Türkçe dahil 12 dil desteği

 Doxis4: Elektronik arşivden Content Repository'ye

Doxis4 ile elektronik arşivleme, bugün bilgilerin revizyon bakımından güvenli, uzun süreli bir şekilde saklanmasından fazlasıdır. Doxis4, Content Repository ile tüm belgeler ve veriler için şirket genelinde kullanılabilen bir bilgi havuzu sunar. Bu havuzda bilgiler uzun süre arşivlenebilir veya geçici olarak saklamak ve işlemek üzere kaydedilebilir.

Doxis4 Content Repository, dijital biçimde mevcut olan veya dijital bir biçime dönüştürülebilen her türlü bilgi nesnesini yönetir. Bunların arasında belgeler, e-postalar, resimler, multimedya nesneleri, bağlantılar ve çok daha fazlası yer almaktadır. Daha sonra hızlı ve hedefe götüren erişimin temelini, belgeler, işlemler ve dosyalar için ayrı bir şekilde yönetilen meta veriler (dizin kriterleri) oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra belgelerin eksiksiz olarak dizinlenebilmesi, tam metin araması aracılığıyla konforlu bir araştırma imkanı da sunmaktadır. Text Mining işlevselliği sayesinde Doxis4 içerisinde arama, arama sözcükleri belgede geçmese de bağlamda uygun olan bilgileri de kapsamaktadır.

Doxis4 ile Business Process Management

Üretimin tersine ofis işlerinin otomasyonu, otomatik olarak daha fazla verimlilik sağlamaz. Bir sürecin otomatik hale getirilip getirilemeyeceği konusu iyice değerlendirilmeli ve tartılmalıdır. Otomasyon sadece rutin çalışmaların sırasının tam olarak tanımlanabildiği durumlarda çalışır, örneğin fatura kontrolünde veya onayında olduğu gibi. İnsanlar tarafından en uygun kararların verilmesi gerektiği durumlarda ise çok dar bir şekilde tanımlanan süreç modelleri, bir dezavantaj oluşturur. Bu durumda kontrol bilgi işçilerinde ("Knowledge Worker") olmalıdır ve bu çalışanlar, deneyimlerinden ve becerilerinden yararlanarak değerlendirme yapmalı ve işlem talimatları vermelidir. Bilgiye dayanan işler, insanların işidir. Bu alanda otomasyon, gerçeklerin karmaşıklığını yansıtamayacak kadar esnek değildir ve zahmetlidir. Şikayet yönetimi, hasar durumunda işlemler veya başvuru sahibi seçme işlemlerinde duruma göre kararlar verilmelidir. Bu durumlarda bilgi işçilerini tamamıyla süreç modelleri üzerinden kontrol etmek, amaca hizmet etmez, motive etmez ve sonuç getirmez!

Mobirise

TimeXtender

Veri Ambarı Otomasyonu sektöründe ‘Küresel Pazar Liderliği’ koltuğunda oturan TimeXtender, tüm dünyadaki orta ve büyük ölçekli işletmelere, değerli verilerini kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde Veri Ambarına aktarımına olanak sağlar.

TimeXtender, işletmelere veriye erişmek, modellemek ve veriyi yönetmek için gereken karmaşık ve zaman gerektiren görevleri otomatik hale getirerek Discovery Hub® ile veriye dayalı kararlar almalarını sağlar. Discovery Hub® ile daha net bir açıklığa kavuşabilir, daha hızlı kararlar alabilir ve zamanınızı daha akıllıca değerlendirebilirsiniz. Böylece veri odaklı kararlar verirken, zihnimizi ve kalbimizi de sürece dahil ederek daha doğru kararlar alabiliriz.

Mobirise

Formpipe

Formpipe Software çözümleri, organizasyonlara bilgi toplamak, yönetmek ve dağıtmak için yardımcı olurken, bilginin doğru şekilde kullanılmasını da sağlar. Formpipe Software programlarının faydaları maliyet azalması, bilginin açığa çıkma ihtimalinin minimizasyonu ve bilginin düzenlemesi şeklinde özetlenebilir.

Formpipe ürün ailesinin bir üyesi olan Lasernet, tüm dünyada yerel ofisler ve sertifikalı Lasernet iş ortakları tarafından satılmakta ve desteklenmektedir.

İş evraklarınızı oluşturun, dönüştürün ve yönetin
Lasernet gelen ve giden evraklarınızı yönettiğiniz bir çözümdür.Herbir noktası, mevcut bilgi işlem uygulamalarınız ile sıkıca entegre olup, emek ve kağıt yoğun süreçlerinizin, uygun maliyetli ve daha hızlı elektronik doküman yönetimi dönüşümünü sağlar.

Lasernet çıktılarınızı yakalayarak onları çekici doküman, rapor ve etiketlere donüştürür. eş zamanlı olarak çıktıların hangi ortamda paylaşılacağına göre yazıcıya gönderir veya e-posta, faks, PDF, XML, Svefaktura, EDI, EHF, Finvoice, UBL-XML, v.b. formatlarda müşterilerinize ve birlikte çalıştığınız kişilere elektronik ortamda iletir

Mobirise
Adres

Kozyatağı Mah. Hüseyin Çelik Sok. Nail Engin İş.Mrk. No: 7 / 5
34742 KADIKÖY / İSTANBUL