timeXtender_tr

TimeXtenderHer şey otomasyon için!
Doğru karar vermek, şirket verimliliğini artırmak için en önemli faktördür. Karar verebilmek için, doğru zamanda doğru veriye ihtiyaç duyulur. Tam da bu noktada Veri Ambarı Otomasyonu ve Kurumsal Performans Yönetimi Otomasyonu size ihtiyacınız olan tüm veriyi sağlamaktadır.

TimeXtender Veri Ambarı Otomasyonu (DWA) ile veri ambarının oluşturulması ve yönetilmesi radikal bir şekilde kolaylaştırılmıştır. Tasarım, geliştirme, işletme, bakım ve değişiklik yönetimi (güncelleme) aşamaları Veri Ambarı Hayat Döngüsü’nü oluşturmaktadır. Bu aşamaların herbiri, manuel olarak gerçekleştirildiğinde bir hayli uzun zaman ve emek gerektirmektedir. Tüm bu süreçleri otomatikleştiren üst düzey bir teknolojiye sahip TimeXtender, bu teknoloji sayesinde yapılan her işlemi dökümante edebilmenin yanısıra, veri ambarı tablolarının ilişkilerini ve bu tabloların nasıl doldurulduğunu en detaylı şekilde gösteren kullanıcı dostu ara yüzlere sahiptir.

Veri Ambarı Otomasyonu sektöründe ‘Küresel Pazar Liderliği’ koltuğunda oturan TimeXtender, tüm dünyadaki orta ve büyük ölçekli işletmelere, değerli verilerini kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde Veri Ambarına aktarımına olanak sağlar.

TimeXtender 2015 gelir artışına göre en iyi 500 Yazılım şirketi içinde ilk 10’da yer almaktadır.

Tamamen BUGÜN nasıl daha fazla iş yapabileceğiniz ile ilgileniyoruz.
Projelerin küçük parçalar halinde, adım adım gerçekleşmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu sayede riskinizi azaltırken firmanız ve işiniz için büyümeyi garanti altına alırsınız.

Geleneksel Veri Ambarı Projelerinin Sorunları:
• Veri ambarı çözümünden şirketin hangi verileri sorgulayacağını en az 6 ay önceden tahmin etmeniz gerekmektedir.
• Kabul etmelisiniz ki bir veri ambarı değişikliği projesi uzun, yorucu ve pahalı bir süreçtir.
• İş ile ilgili kararlarınızı gerçekler yerine kabuller üzerine vermelisiniz. Tecrübemize göre bu durum veri ambarı projesinin şirket paydaşlarının hiç hoşuna gitmeyen eskimiş bir çözüm olmasına yol açmaktadır.

Veri Ambarı Otomasyonu üzerine kurulan çözümlerin avantajları:
• İlk günden şirket paydaşları raporlara ulaşmaya başlayabilirler
• İşiniz geliştikçe kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz
• Her defasında doğru olan gerçek zamanları değerleri sunar.

Yönetim kurulu veya üst yönetim toplantısı için şu anki değerlere mi ihtiyacınız var? Bu rakamlara Veri Ambarı Otomasyonu ile kolayca ulaşabilirsiniz. Analiz ve raporlama, sürekli gelişen işinize uyum sağlamak için sürekli güncelleme süreci haline gelmektedir.